Komercijos skyrius

Ilona Sukackienė

Komercijos padalinio vadovė
ilona@dovaina.lt
+370 699 94574

Tomas Žukauskas

Eksporto projektų pardavimo vadovas
tomas@dovaina.lt
+370 655 36963

Tomas Muščinskas

Eksporto projektų vadovas
tomasm@dovaina.lt
+370 652 68450

Jūratė Žukauskaitė

Pardavimų vadybininkė
juratez@dovaina.lt
+370 638 95971

Simona Zotova

Komercijos padalinio administratorė
simona@dovaina.lt
+370 659 64823

Projektų valdymo skyrius

Robertas Žukauskas

Projektų valdymo skyriaus vadovas
robertasz@dovaina.lt
+370 630 49570

Edvinas Valeckas

Projektų vadovas
edvinas@dovaina.lt
+370 640 15100