• English
  • Russian

Komercijos skyrius

Ilona Sukackienė
Ilona Sukackienė

Komercijos padalinio vadovė
ilona@dovaina.lt
+370 699 94574

Image
Tomas Žukauskas
Tomas Žukauskas

Eksporto projektų pardavimo vadovas 
tomas@dovaina.lt
+370 655 36963

Image
Tomas Muščinskas
Tomas Muščinskas

Eksporto projektų vadovas
tomasm@dovaina.lt
+370 652 68450

Image
Jūratė Žukauskaitė

Pardavimų vadybininkė
jurate@dovaina.lt
+370 638 95971

Simona Zotova

Komercijos padalinio administratorė
simona@dovaina.lt
+370 659 64823

Projektų valdymo skyrius

Robertas Žukauskas

Projektų valdymo skyriaus vadovas
robertas@dovaina.lt
+370 630 49570

Image
Edvinas Valeckas

Projektų vadovas
edvinas@dovaina.lt
+370 640 15100