Apie mus

Mūsų vizija: greiti ir efektyvūs visame pasaulyje žinomi sprendimai, aukščiausi gamybos standartai ir technologiniai procesai, aukštos kvalifikacijos ir laimingi darbuotojai.

Mūsų misija yra sukurti unikalius gamybos automatizavimo sprendimus ir sukurti efektyvią maisto pramonės įrangą, siekiant padidinti mūsų klientų konkurencinį pranašumą jų versle.

 

1988

UAB Dovaina įsteigimas ir pirmųjų dirbtuvių atidarymas Dovainonyse. Pirmoji veikla buvo guminių detalių gamyba sunkvežimių stabdžiams.

 

1992

Įmonė išplėtė savo veiklą ir pradėjo prekiauti atsarginėmis dalimis sunkvežimiams, priekaboms ir autobusams. Šiuo metu esame viena didžiausių įmonių Lietuvoje siūlanti dalis minėtoms transporto priemonėms. Didelis prekių asortimentas padeda patenkinti mūsų klientų poreikius. Mūsų partneriais šiame sektoriuje yra didžiausi Lietuvos ir kaimyninių šalių autobusų parkai, logistikos kompanijos ir sunkvežimių servisai.


1998

Buvo pradėta nauja veikla – nestandartinių metalo gaminių ir konstrukcijų gamyba, valymas ir padengimas. Siūlėme paslaugą nuo mažų konstrukcijų iki didelių metalinių laivų vairų plunksnų.


2003

Įmonė pradėjo gaminti įrangą maisto gamybos pramonei. Turėdami didelį pasirinkimą aukštos kokybės produktų tapome gerai žinomais Lietuvoje ir užsienyje.

Konstruktorių, inžinierių ir kitų specialistų dirbančių šioje įmonėje dėka, mes galime padėti savo klientams vystyti projektus nuo idėjos, projekto paruošimo ir gamybos iki įrangos sumontavimo. Visa mūsų įranga yra gaminama pagal kiekvieno kliento individualius poreikius, kad maksimaliai optimizuotų ir/arba automatizuotų klientų kepyklų gamybą. Mes taip pat rūpinamės savo įrangos aptarnavimu, todėl mūsų servisas pasiekiamas ir pasirengęs padėti 24 valandas per parą, 7 dienas per savaitę, ištisus metus.