Mūsų naujienos

Išrinkti konkurso „Lietuvos metų gaminys 2010“ laureatai

2016-08-28

Išrinkti konkurso „Lietuvos metų gaminys 2010“ laureatai


Gruodžio 17 d. 10 val. šalies parlamente Lietuvos Respublikos Seimo Pirmininkė Irena Degutienė įmonių vadovams įteikė apdovanojimus.

„Šalyje pradedant stabilizuotis ekonomikai, įmonės labai tikisi ir nori kuo greičiau išjudinti vartojimą vidinėje rinkoje, nes tik eksportas ir aktyvi rinkų paiešką daugeliui leido išsilaikyti sunkmečiu. Įmonės vėl pradeda intensyvinti naujų produktų kūrimą, nes nauja kokybiška produkcija padeda susigrąžinti pirkėją ir išlaikyti atrastas naujas rinkas. Būtent šių pramonės įmonių eksportuojama kokybiška produkcija ir padėjo atramos tašką ekonomikai pradėti stiebtis teigiama linkme, todėl didžiuojamės, kad šalies pramonininkai nenuleido rankų, o nauji lietuviški gaminiai tampa esmine ekonomikos atstatymo sąlyga,“ – pabrėžia „Lietuvos metų gaminio 2010“ komisijos pirmininkas, Lietuvos pramonininkų konfederacijos viceprezidentas Juozas Magelinskas.

Konkurso „Lietuvos metų gaminys“ pagrindinis tikslas – didinti aukštos kokybės lietuviškos produkcijos konkurencingumą, pristatyti ir įtvirtinti šalies pramonės produkciją, prekes ir paslaugas vietiniam ar tarptautiniam vartotojui, skatinant rinktis kokybišką lietuvišką produktą, taip vystant Lietuvos verslo plėtrą.

Paraiškas vertino: Respublikinio mitybos centro, Standartizacijos departamento, Valstybinės maisto ir veterinarijos tarnybos, Nacionalinio maisto ir veterinarijos rizikos vertinimo instituto, Aplinkos vadybos ir audito instituto, Valstybinės ne maisto produktų inspekcijos, Žemės ūkio ministerijos, Valstybinės visuomenės sveikatos priežiūros tarnybos, Lietuvos vartotojų asociacijos, Kauno technologijos universiteto, Lengvosios pramonės centro, Vilniaus dailės akademijos, Kauno ir Vilniaus kolegijų, Lietuvos grafinio dizaino, atskirų pramonės ir verslo asociacijų ekspertai.

Konkurso “Lietuvos metų gaminys – 2010” Lietuvos pramonės įmonių nominantai buvo suskirstyti pagal gaminių grupes.

MAŠINŲ IR ĮRENGIMŲ PRAMONĖS GRUPĖJE aukso medalį laimėjo:

Batono tešlos įpjovimo įrenginys BTI-1 – UAB “Dovaina”

Kitos naujienos
2018-05-18

UAB Dovaina – Top įmonė 2017


PLAČIAU

2018-05-09

Ipack Ima 2018 paroda Italijoje


PLAČIAU

2018-03-28

Foodex2018 paroda Birmingeme


PLAČIAU